KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769602
nr 1276 9602
Sven Hellström
(f. 1906), Sverige
Oljemålning, Hus. Signerad, daterad 48. Olja på pannå, 34x25 cm
Sven Hellström, svensk målare född i Stockholm 1906.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:48:34
21/9 16:16:05
Lis Husberg (f. 1920)